NBA - Továbbra is nyeretlen a Lakers
2014. november 2. 14:50

A szombati játéknapon a még százszázalékos Golden State Warriors vendégeként 127-104-re maradt alul a kaliforniai csapat, amely legutóbb 1957-ben kezdte ennyire rosszul a szezont. A hazaiaknál Klay Thompson emelkedett ki a mezőnyből, ugyanis pályafutása eddigi legjobbjaként, 41 pontot ért el egy nappal azután, hogy aláírta négy évre szóló 70 millió dolláros szerződéshosszabbítását.
Eredmények:
New Orleans Pelicans-Dallas Mavericks 104-109
Charlotte Hornets-Memphis Grizzlies 69-71
Orlando Magic-Toronto Raptors 95-108
Philadelphia Sixers-Miami Heat 96-114
Washington Wizards-Milwaukee Bucks 108-97
Atlanta Hawks-Indiana Pacers 102-92
Detroit Pistons-Brooklyn Nets 90-102
Houston Rockets-Boston Celtics 104-90
Minnesota Timberwolves-Chicago Bulls 105-106
Oklahoma City Thunder-Denver Nuggets 102-91
Utah Jazz-Phoenix Suns 118-91
Golden State Warriors-Los Angeles Lakers 127-104
Rengeteg hírrel bombáznak minket különböző portálok, s nem könnyű felismerni a valódi- és álhíreket. Ezért is fontos, hogy olyan weboldalakról tájékozódjunk, amelyek megbízható, korrekt információkat nyújtanak.
Az ujszo.com szerkesztőségében minden nap azért dolgozunk, hogy Önök kizárólag ellenőrzött, valós híreket kapjanak weboldalunkon. Ennek biztosítása meglehetősen költséges. Mi viszont szeretnénk, hogy minden kedves olvasónk hozzájuthasson az ellenőrzött információkhoz, ez azonban az Önök anyagi segítsége nélkül hosszú távon nem lehetséges.
Ezért kérjük olvasóinkat, hogy járuljanak hozzá az ujszo.com működéséhez. Számítunk Önökre. Önök is számíthatnak ránk.
Ha támogatna bennünket, kattintson az alábbi gombra. Köszönjük.
Támogatom