Szögletekből kapott gólokat az ETO

ETO-meccs
Soroksár |

Az a két csapat találkozott az NB II-ben, mely ősszel egyetlen játékost sem igazolt. A Soroksár kétszer vezetett, az ETO mindkétszer nagyon gyorsan egyenlített. Nyerhető meccsen egy ponttal jönnek haza Vitálisék.

Soroksár-ETO 2-2 (1-1)

ETO: Fadgyas – Kiss M., Csonka B., Fodor F., Forgács D. – Tuboly, Vitális, Vernes R., Berki I. – Bacsa, Óvári Zs.

Megint egy szöglet után kapott gólt az ETO, a 12. percben egy kipattanó labdát lőtt a kapuba Csontos. 1-0

Gyakorlatilag a középkezdésből egyenlítettek azonban a győriek, Berki beadását Vernes fejelte a hálóba. 1-1

A második félidőben hiába nyomott az ETO, a 68. percben Fadgyas aláfutott egy szögletnek, Gyömbér az üres kapuba lőtt. 2-1

Gyorsan jött megint a válasz: Kiss Máté 17 méteres szabadrúgásból hatalmas gólt ragasztott a jobb felső sarokba. 2-2

A végén még Berkinek volt egy óriási ziccere, de maradt a döntetlen.