Győzött a DAC Rózsahegyen

DAC

Győzelmet aradott a DAC labdarúgócsapata Rózsahegyen szombaton.

A DAC már a 13. percben megszerezte a vezetést Andzouana góljával egy szöglet után.

A 64. percben Lamkel Zé félpályáról egyedül vezette a támadást, amit góllal fejezett be: 0:2.

Mindössze három perc múlva szépített a Rózsahegy Maslo góljával.

Az eredmény maradt 1:2, az első félidőben a DAC, a másodikban a hazai Rózsahegy volt erősebb.

MFK RÓZSAHEGY - FC DAC 1904 DUNASZERDAHELY 1:2 (0:1)

Fortuna Liga, 8. forduló, Štadión pod Čebraťom, Rózsahegy, 2021.09.18., 18:00
Játékvezetők: Prešinský - Pozor, Ádám