Győzelem a stadion búcsúztatóján

Dunaszerdahely |

<div>Győzelemmel búcsúzott stadionjától a DAC, a mérkőzés egyetlen találatát Marin Ljubicic szerezte.&nbsp;</div><div>Az első félidő nem hozott sok izgalmat.&nbsp;</div>

Győzelemmel búcsúzott stadionjától a DAC, a mérkőzés egyetlen találatát Marin Ljubicic szerezte. Az első félidő nem hozott sok izgalmat. A 7. percben Polievka próbálkozott lövéssel, de Kuciak a helyén volt. Többnyire a DAC játékosainál volt a labda, de mégis a vendégek vezettek veszélyesebb támadásokat. A Podbrezová főleg a széleken veszélyeztetett, de kapuralövésig már nem jutottak. A 32. percben vezetést szerezhettek volna a vendégek, egy kavarodás után az üres kapuba került volna a labda, de Egri az utolsó pillanatban menteni tudott. A 40. percben Pačinda lőtt kapura, de labdája fölé ment, 5 perccel később pedig Kostelný fejese szállt a kapu mögé.  DAC helyzettel indult a második félidő, a 49. percben Stephens jutott be a tizenhatosba, ahol szabálytalankodtak vele szemen, a megítélt büntetőt viszont Pačinda a kapufára rúgta. Az 55. Percben Horváth beadása után Ljubicic talált a kapuba - 1:0. A vezető gól után is a DAC maradt támadásban. A 67. Percben Sarr próbálkozott lövéssel, labdája a felső kapufán csattant. A 87. Percben Podio végzett el veszélyes szabadrúgást a bal oldalról, de labdájába senki sem ért bele.  A végére már több gól nem esett, győzelemmel búcsúztatta stadionját a DAC.  FC DAC 1904 Dunaszerdahely - ŽP Šport Podbrezová 1:0 (0:0)Gólszerzők: Ljubicic (55.)4.191 nézőSárga lapok:  63. Simon Pambu - 50. Krivák, 80. Podio FC DAC: Tujvel - Živkovič, Ljubicic, Egri, Simon Pambou - Huk, Ľupták (46. Horváth) - Pačinda, Sarr, Polievka (60. Štepanovský) - Stephens (Černák, 90.) Podbrezová: Kuciak - Turňa (6. Sabler), Krivák, Kostelný, Dordevič - Viazanko, Kupčík, Podio, Šafranko (80. Duda) - Peševski , Rendla Álló István