PCR-tesztekkel 208 új koronavírus-fertőzöttet regisztráltak csütörtökön Szlovákiában. A halálos áldozatok száma néggyel nőtt – derül ki az Egészségügyi Információk Nemzeti Központja (NCZI) weboldalán közzétett adatokból.
Kétszáz felett az egy nap alatt azonosított koronavírus-fertőzöttek száma Szlovákiában

Csütörtökön 937 mintán végezték el a tesztelést, ebből 208 esetben mutatták ki a betegséget PCR-tesztek segítségével – a járvány kezdete óta igazolt fertőzöttek száma így 1 853 296-ra emelkedett Szlovákiában.
Négyen elhunytak, a koronavírus hazai halálos áldozatainak száma ezzel 20 624-re nőtt.
Eddig összesen 7 335 963 PCR-tesztet végeztek Szlovákiában.
Támogassa az ujszo.com-ot
A támogatásoknak köszönhetöen számos projektet tudtunk indítani az utóbbi években, cikkeink pedig továbbra is ingyenesen olvashatóak. Támogass minket, hogy továbbra is függetlenek maradhassunk!
Kérjük a kommentelőket, hogy tartózkodjanak az olyan kommentek megírásától, melyek mások személyiségi jogait sérthetik.