Hoppá
Xander Zhou - Képarchívum

Terheshassal vonultak a férfimodellek egy londoni divatbemutatón

ÚJ SZÓ ONLINE

2018. június 12. 14:11

Xander Zhou hétfői londonidivatbemutatójárólbeszéla fél divatvilág, de nem a tervezett ruhák miatt, hanem mert az összes férfimodelljére mű terheshasat adott.

Némelyik pólóval eltakarva viselte a terheshasat, emiatt úgy nézett ki, mintha sörhas lenne. Az egyik modell New world baby feliratú pólót viselt, talán itt lehet a koncepció kulcsa, amit egyelőre nem sikerült teljesen megfejtenünk.

A márka Instagram-posztja szerint a világot szeretnék felkészíteni a férfiak terhességére - írja a 24.hu.

At Supernatural, Extraterrestrial & Co., we're prepared to welcome a future of male pregnancy. Model: Daniel Olze @daniolze Xander Zhou Spring/Summer 2019 _ Creatve direction: Xander Zhou @xanderzhou _ brought to you by Xander Zhou Studio team _ Music: Emil Schult @emilschult _ Styling: Gary David Moore @gary_david_moore Casting: Madeleine Østlie @maddeostlie Hair: Kiyoko Odo @kiyokoodo Make-up: Isamaya Ffrench @isamayaffrench Set design: Sophie Durham @_sophiedurham Production: Antony Waller @awandc _ Press Release: Ross Aston @rossaston Front of House Photography: Helle Moos @hellemoos PR: Agency Eleven @agencyeleven Sales: Nana Suzuki @suzukishowroom _ #xanderzhou #ss2019 #LFWM

Xander Zhou (@xanderzhou) által megosztott bejegyzés,

Önnek ajánljuk