VASÁRNAP A II. LIGÁBAN

Pozsony. Tegnap két meccsel zárult a II. labdarúgóliga 5. fordulója.
SENEC–NITRA 3:0 (2:0), góllövők: Piatka 2 (31., 64.), Szolotruk (44.). Játékvezető: Hrdčka, 1065 néző. A 30.

SENEC–NITRA 3:0 (2:0), góllövők: Piatka 2 (31., 64.), Szolotruk (44.). Játékvezető: Hrdčka, 1065 néző. A 30. percben unalmas, eseménytelen játék folyt a pöstyéni stadionban, a szenciek vezetőgólja után azonban a hazaiak szárnyakat kaptak, magabiztosan futballoztak és megérdemelten győztek.

DUBOVÁ–TOPOĽČANY 0:4 (0:2). Góllövők: Papranec (42.), Papaj (43.), Bugár (77.), R. Kočiš (88.). Játékvezető: Bereník, 521 néző. A sereghajtó Petrochema csak az első 30 percben tudott lépést tartani a vendégekkel.

1. Ličartovce 5 5 0 0 10:5 15

2. Topoľčany 5 4 0 1 11:3 12

3. B. Bystrica 5 3 2 0 7:3 11

4. Čaňa 5 3 1 1 12:8 10

5. Senec 5 3 1 1 8:3 10

6. Rim. Sobota 5 3 1 1 10:6 10

7. Nitra 5 3 0 2 10:6 9

8. Podbrezová 5 2 1 2 8:5 7