Sport
(TASR/AP-felvétel)

Sport a képernyőn

ÚJ SZÓ ONLINE

2018. január 20. 08:05

Sportközvetítések az egész hétvégére.

Szombat

9.30 – NOVA SPORT 1: Abu-dzabi golf Championship
11.00 – NOVA SPORT 2: Liberec–Jihlava labdarúgó Tipsport Liga-mérkőzés
11.30 – ČT SPORT, EUROSPORT 1: Alpesi sí, Vk, Kitzbühel, férfi lesiklás
13.00 – EUROSPORT 2: Sífutás, Vk, Planica, férfi és női klasszikus sprint
13.00 – STV 2, ČT SPORT: Biatlon, Vk, női 10 km
13.00 – DIGISPORT 3 (szlovák): Espanyol–FC Sevilla spanyol bajnoki futballmérkőzés
13.30 – DIGISPORT 1 (szlovák), SPÍLER TV: Brighton–Chelsea labdarúgó Premier League-mérkőzés
14.00 – STV 2: Műkorcsolya-Eb, jégtánc, kűr
14.00 – DIGISPORT 1 (magyar): Montpellier–Leinster rögbi Bajnokok Kupája-mérkőzés
14.45 – ČT SPORT, EUROSPORT 1: Sílövészet Vk, Antholz, férfi üldözéses verseny
15.00 – M4 SPORT: Vác–FTC női NB I-es kézilabda-mérkőzés
15.00 – SPORT 1 (cseh), SPORT 2 (magyar): SZKA Szentpétervár–Amur Habarovszk jégkorong KHL-mérkőzés
15.30 – DAJTO: Mönchengladbach–Augsburg labdarúgó Bundesliga-mérkőzés
15.45 – ČT SPORT, EUROSPORT 1: Sírepülő-világbajnokság, Oberstdorf
16.15 – DIGISPORT 3 (szlovák), SPORT 1 (magyar): Atlético Madrid–Girona spanyol bajnoki futballmérkőzés
16.00 – DIGISPORT 1 (szlovák), SPÍLER TV: Burnley–Manchester United labdarúgó Premier League-mérkőzés
16.10 – NOVA SPORT 2, DIGISPORT 3 (magyar): Clermont Auvergne–Ospreys rögbi Bajnokok Kupája-mérkőzés
17.00 – SPORT 2 (cseh), DIGISPORT 1 (magyar): Nantes–Bordeux francia bajnoki futballmérkőzés
17.15 – M4 SPORT: DVTK Jegesmedvék–UTE jégkorong Magyar Kupa, döntő
18.15 – SPORT 1 (cseh), SPORT 2 (magyar): Svédország–Franciaország férfikézilabda Eb-középdöntő
18.00 – STV 2, ČT SPORT: Műkorcsolya-Eb, női kűr
18.30 – DIGISPORT 3 (szlovák), SPORT 1 (magyar): Villarreal–Levante spanyol bajnoki futballmérkőzés
18.30 – DIGISPORT 1 (szlovák), SPÍLER TV: Manchester City–Newcastle United labdarúgó Premier League-mérkőzés
18.30 – NOVA SPORT 2: Scarlets–RC Toulon rögbi Bajnokok Kupája-mérkőzés
19.05 – NOVA SPORT 1: Philadelphia Flyers–New Jersey Devils jégkorong NHL-mérkőzés
20.00 – EUROSPORT 1: Snooker, Mesterek Tornája, London
20.00 – DIGISPORT 1 (magyar): Strasbourg–Dijon francia bajnoki futballmérkőzés
20.00 – DIGISPORT 2 (magyar): Montpellier–Toulouse francia bajnoki futballmérkőzés
20.00 – DIGISPORT 3 (magyar): Troyes–Lille francia bajnoki futballmérkőzés
20.30 – DIGISPORT 3 (szlovák), SPORT 1 (magyar): Las Palmas–Valencia spanyol bajnoki futballmérkőzés
20.30 – SPORT 1 (cseh), SPORT 2 (magyar): Horvátország–Norvégia férfikézilabda Eb-középdöntő
21.00 – NOVA SPORT 2, SPÍLER TV: Calgary Flames–Winnipeg Jets jégkorong NHL-mérkőzés
23.50 – STV 2: Dakar-rali, napi összefoglaló
1.00 (vasárnap) – NOVA SPORT 1, SPÍLER TV: Montreal Canadiens–Boston Bruins jégkorong NHL-mérkőzés
4.00 (vasárnap) – NOVA WSPORT 2, SPORT 1 (magyar): Küzdősport, UFC 220, Boston

 
Vasárnap

5.00 – EUROSPORT 1, EUROSPORT 2: Tenisz, Australian Open, Melbourne
9.30 – NOVA SPORT 1: Abu-dzabi golf Championship
10.30 – ČT SPORT, EUROSPORT 2: Alpesi sí, Vk, Kitzbühel, férfi műlesiklás, 1. futam
11.30 – EUROSPORT 2: Alpesi sí, Vk, Cortina d'Ampezzo, női szuperóriás-műlesiklás
12.00 – STV 2, ČT SPORT: Biatlon, Vk, női 12,5 km
12.00 – DIGISPORT 3 (szlovák), SPORT 1 (magyar): Alavés–Leganés spanyol bajnoki futballmérkőzés
12.30 – SPORT 1 (cseh), DIGISPORT 1 (magyar): Atalanta–Napoli labdarúgó Serie A-mérkőzés
12.30 – SPORT 2 (cseh): Szalavat Ufa–Slovan Bratislava jégkorong KHL-mérkőzés
13.15 – ČT SPORT, EUROSPORT 2: Alpesi sí, Vk, Kitzbühel, férfi műlesiklás, 2. futam
13.25 – STV 2: Műkorcsolya-Eb, gála
13.55 – NOVA SPOR2: Munster Rugby–Castres Olympique rögbi Bajnokok Kupája-mérkőzés
14.45 – ČT SPORT, EUROSPORT 1: Sílövészet, Vk, Antholz, férfi tömegrajtos verseny
15.00 – M4 SPORT: Asztalitenisz, World Tour-verseny, döntők
15.00 –SPORT 1 (cseh), DIGISPORT 1 (magyar): Lazio–Chievo labdarúgó Serie A-mérkőzés
15.00 – DIGISPORT 2 (magyar): Fiorentina–Sampdoria labdarúgó Serie A-mérkőzés
15.00 – DIGISPORT 3 (magyar): Nice–Saint-Étienne francia bajnoki focimeccs
15.15 – ARENA SPORT 1: Växjö–Linköping svéd bajnoki hokimérkőzés
16.00 – EUROSPORT 1: Sírepülő-vb, Oberstdorf
16.00 – NOVA SPORT 1: Storvreta IBK–AIK IBF svéd bajnoki floorballmérkőzés
16.00 – STV 2: Košice–Poprad jégkorong Tipsport Liga-mérkőzés
16.10 – NOVA SPORT 2: Wasps–Ulster rögbi Bajnokok Kupája-mérkőzés
16.15 – DIGISPORT 3 (szlovák), SPORT 1 (magyar): Real Madrid–Deportivo La Coruna spanyol bajnoki futballmérkőzés
17.00 – DIGISPORT 1 (szlovák), SPÍLER TV: Southampton–Tottenham labdarúgó Premier League-mérkőzés
17.00 – DIGISPORT 2 (magyar): Monaco–Metz francia bajnoki focimeccs
17.00 – ARENA SPORT 2: Cedevita Zagreb–Mega Bemax férfikosárlabda Adria-liga-mérkőzés
18.00 – SPORT 2 (cseh), DIGISPORT 1 (magyar): Cagliari–AC Milan labdarúgó Serie A-mérkőzés
18.00 – DIGISPORT 3 (magyar): Genk–Anderlecht belga bajnoki focimeccs
18.15 – SPORT 1 (cseh, magyar): Németország–Dánia férfikézilabda Eb-középdöntő,
18.15 – DIGISPORT 4, ČT SPORT: Hradec Králové–Litvínov cseh bajnoki jégkorongmérkőzés
18.30 – ARENA SPORT 1: Sheffield Wednesday–Cardiff City labdarúgó Championship-mérkőzés
18.30 – DIGISPORT 3 (szlovák): San Sebastian–Celta Vigo spanyol bajnoki focimeccs
18.35 – NOVA SPORT 1: Washington Capitals–Philadelphia Flyers jégkorong NHL-mérkőzés
19.00 – ARENA SPORT 2: Partizan–Cibona férfikosárlabda Adria-liga-mérkőzés
20.00 – EUROSPORT 1: Snooker, Mesterek Tornája, döntő, London
20.30 – DIGISPORT 3 (szlovák), SPORT 1 (magyar): Betis Sevilla–FC Barcelona spanyol bajnoki futballmérkőzés
20.45 – SPORT 1 (cseh), DIGISPORT 1 (magyar): Internazionale–AS Roma labdarúgó Serie A-mérkőzés
21.00 – SPORT 2 (cseh, magyar): New Englang Patriots–Jacksonville Jaguars amerikaifutball, NFL-főcsoportdöntő
21.00 – DIGISPORT 2 (magyar): Lyon–Paris Saint-Germain francia bajnoki focimeccs
21.35 – NOVA SPORT 2: Los Angeles Lakers–New York Knicks kosárlabda NBA-mérkőzés
23.55 – NOVA SPORT 1, SPÍLER TV: Carolina Hurricanes–Vegas Golden Knights jégkorong NHL-mérkőzés
0.30 (hétfő) – SPORT 2 (cseh, magyar): Philadelphia Eagles–Minnesota Vikings amerikaifutball, NFL-főcsoportdöntő

Önnek ajánljuk