La Liga – Győzött a Real Madrid Arbeloa bemutatkozó bajnokiján

Real Madrid Levante

A csapat élére a hét elején kinevezett Alvaro Arbeloa irányításával győzött a Real Madrid a spanyol labdarúgó-bajnokság 20. fordulójában.

A vezetőedző, aki szombaton lett 43 éves, szerdán már ült a kispadon, de akkor együttese kikapott a másodosztályú Albacetétől a kupában, így nem jutott be a negyeddöntőbe.

A bajnoki mérkőzés viszont jól sikerült, gól nélküli első félidőt követően Kylian Mbappé és Raul Asencio találatával 2–0-ra győzött a királyi gárda a Levante ellen, ezzel egy pontra zárkózott fel az éllovas FC Barcelonára.

Hozzászólások

Kérjük a kommentelőket, hogy tartózkodjanak az olyan kommentek megírásától, melyek mások személyiségi jogait sérthetik.

Kedves olvasó!

Valószínűleg reklámblokkolót használ a böngészőjében. Weboldalunkon a tartalmat ön ingyenesen olvassa, pénzt nem kérünk érte. Ám mivel minden munka pénzbe kerül, a weboldalon futó reklámok némi bevételt biztosítanak számunkra. Ezért arra kérjük, hogy ha tovább szeretné olvasni a híreket az oldalunkon, kapcsolja ki a reklámblokkolót.

Ennek módját az “ENGEDÉLYEZEM A REKLÁMOKAT” linkre kattintva olvashatja el.

Engedélyezem a reklámokat

Azzal, hogy nem blokkolja a reklámokat az oldalunkon, az újságírók munkáját támogatja! Köszönjük!

18+ kép

Figyelem! Felnőtt tartalom!

Kérjük, nyilatkozzon arról, hogy elmúlt-e már 18 éves.

Támogassa az ujszo.com-ot

A támogatásoknak köszönhetöen számos projektet tudtunk indítani az utóbbi években, cikkeink pedig továbbra is ingyenesen olvashatóak. Támogass minket, hogy továbbra is függetlenek maradhassunk!

Ezt olvasta már?