A DAC női kézilabdacsapata 29:28-ra legyőzte a Prešov csapatát a MOL Liga 12. fordulójában.
Mészáros György

2019. december 2. 20:00

Olláh Bella
Olláh Bella védése is kellett ahhoz, hogy a DAC nyerjen

A dunaszerdahelyiek szinte végig vezettek a mérkőzésen, többször is elhúztak több góllal. Az első félidő 10. percében már 8:2 volt a hazaiaknak, a második félidőben is vezettek már hat góllal, ám az eperjesieknek mindkétszer sikerült visszajönniük a meccsbe, és végül Oláh Bella nagyszerű, utolsó pillanatos védése is kellett ahhoz, hogy otthon tartsák a 2 pontot. „Az az utolsó védés nagyszerű volt, az mentette meg nekünk a két pontot – kezdte Prikler Szilvia sportigazgató, aki Xavi Mena helyett irányította a sárga-kékeket. A spanyol edző egészségügyi okok miatt nem ülhetett le a kispadra. – Az volt a fontos, hogy végig vezettünk, és nem nekünk kellett menni az eredmény után. Néha kicsit kapkodósak voltunk, mikor több góllal vezettünk, többször is elhittük, hogy megvan már a meccs. Monika Rajnohovára és Bízik Boglárkára szorosan embert állítottak, és ez is megzavarta a támadójátékunkat néha. A lényeg azonban az, hogy sikerült megszereznünk a két pontot.”

Nehéz időkben van a legnagyobb szükség gyors, megbízható tájékoztatásra. Jövőnkről, biztonságunkról, egészségünkről csak hiteles információk birtokában dönthetünk. Az ujszo.com ezért dolgozik. A gazdaság megroppanásával ugyanakkor hirdetési bevételeink csökkennek.

Ahhoz, hogy továbbra is fontos információkkal tudjuk segíteni olvasóink döntéseit, nélkülözhetetlen marad a szerkesztőség alapos, összehangolt munkájának fenntartása. Hisszük, hogy most van a legnagyobb szükség ránk.

Ezért kérjük olvasóinkat, ha lehetőségük van rá, támogassák az ujszo.com működését. Számítunk Önökre! Önök is számíthatnak ránk! Ha támogatna bennünket, kattintson az alábbi gombra! Köszönjük.