TRAGÉDIA: Lesodródott az útról, szörnyethalt egy biciklis

baleset k

Halálos balesetet szenvedett egy kerékpáros a hétvégén.

Egy 56 éves férfi holttestét találták meg a rendőrök a besztercebányai járásbeli Libetbánya (Ľubietová) területén keresztül húzódó út mellett fekvő füves területen.

A Joj információi szerint egy biciklisről volt szó, aki túl gyorsan hajtott a kerékpárral, egy kanyarban lesodródott az útról, a növényzetben landolt, és olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy a helyszínen életét vesztette.

Az ügyben a rendőrség vizsgálatot indított, további részletekről egyelőre nem adtak ki tájékoztatást.

Hozzászólások

Kérjük a kommentelőket, hogy tartózkodjanak az olyan kommentek megírásától, melyek mások személyiségi jogait sérthetik.

Kedves olvasó!

Valószínűleg reklámblokkolót használ a böngészőjében. Weboldalunkon a tartalmat ön ingyenesen olvassa, pénzt nem kérünk érte. Ám mivel minden munka pénzbe kerül, a weboldalon futó reklámok némi bevételt biztosítanak számunkra. Ezért arra kérjük, hogy ha tovább szeretné olvasni a híreket az oldalunkon, kapcsolja ki a reklámblokkolót.

Ennek módját az “ENGEDÉLYEZEM A REKLÁMOKAT” linkre kattintva olvashatja el.

Engedélyezem a reklámokat

Azzal, hogy nem blokkolja a reklámokat az oldalunkon, az újságírók munkáját támogatja! Köszönjük!

18+ kép

Figyelem! Felnőtt tartalom!

Kérjük, nyilatkozzon arról, hogy elmúlt-e már 18 éves.

Támogassa az ujszo.com-ot

A támogatásoknak köszönhetöen számos projektet tudtunk indítani az utóbbi években, cikkeink pedig továbbra is ingyenesen olvashatóak. Támogass minket, hogy továbbra is függetlenek maradhassunk!

Ezt olvasta már?