Szürke, csapadékos lesz a hétfői időjárás

időjárás ősz

Hol ború, hol eső.

Hétfőn borult, erősen felhős idő várható, helyenként átmenetileg csökkenhet a felhőzet, főként keleten és Besztercebánya megyében. Szórványosan – Zsolna megyében, illetve később a nyugati országrészekben több helyen – esőre, záporokra lehet számítani. A magashegységekben havazás is előfordulhat. Délelőtt helyenként köd képződik. Hűvös marad az idő.

A legmagasabb nappali hőmérséklet 11 és 16 fok között alakul, Zsolna, illetve helyenként Trencsén megyében mindössze 7–11 fok várható. A hegyekben, 1500 méteres magasságban körülbelül 3 fok lesz.

A szél többnyire gyenge marad, de nyugaton, valamint fokozatosan a középső országrészekben is megélénkülhet a nyugati, északnyugati irányú légmozgás, amelynek lökései helyenként elérhetik a 45 km/órát.

SHMÚ

(SHMÚ)

Hozzászólások

Kérjük a kommentelőket, hogy tartózkodjanak az olyan kommentek megírásától, melyek mások személyiségi jogait sérthetik.

Kedves olvasó!

Valószínűleg reklámblokkolót használ a böngészőjében. Weboldalunkon a tartalmat ön ingyenesen olvassa, pénzt nem kérünk érte. Ám mivel minden munka pénzbe kerül, a weboldalon futó reklámok némi bevételt biztosítanak számunkra. Ezért arra kérjük, hogy ha tovább szeretné olvasni a híreket az oldalunkon, kapcsolja ki a reklámblokkolót.

Ennek módját az “ENGEDÉLYEZEM A REKLÁMOKAT” linkre kattintva olvashatja el.

Engedélyezem a reklámokat

Azzal, hogy nem blokkolja a reklámokat az oldalunkon, az újságírók munkáját támogatja! Köszönjük!

18+ kép

Figyelem! Felnőtt tartalom!

Kérjük, nyilatkozzon arról, hogy elmúlt-e már 18 éves.

Támogassa az ujszo.com-ot

A támogatásoknak köszönhetöen számos projektet tudtunk indítani az utóbbi években, cikkeink pedig továbbra is ingyenesen olvashatóak. Támogass minket, hogy továbbra is függetlenek maradhassunk!

Ezt olvasta már?