Szünetel a vasúti közlekedés Pozsony-Szőlőhegy és a főállomás között

Vonat kisiklása Pozsony főpályaudvarán; üres peronok, kijelző táblák állomási információkkal.

A felsővezeték megrongálódása miatt 14:10-től szünetel a vasúti közlekedés Pozsonyban, a Pozsony-Szőlőhegy (Bratislava-Vinohrady) – Pozsony-főállomás (Hlavná stanica) állomások között. A vonatok a keleti vasúti vonalon közlekednek, emiatt késések alakultak ki – erősítette meg a TASR hírügynökségnek a Szlovák Vasúttársaság (ZSSK).

A vasút hozzátette, hogy az R 11836-as gyorsvonat utasai a tűzoltók segítségével szálltak át a mentesítő vonatra. „Mindkét vágányon zajlik a felsővezeték javítása a Pozsonyszőlős (Vajnory) irányába vezető szakaszon” – tette hozzá a vasúttársaság.

Hozzászólások

Kérjük a kommentelőket, hogy tartózkodjanak az olyan kommentek megírásától, melyek mások személyiségi jogait sérthetik.

Kedves olvasó!

Valószínűleg reklámblokkolót használ a böngészőjében. Weboldalunkon a tartalmat ön ingyenesen olvassa, pénzt nem kérünk érte. Ám mivel minden munka pénzbe kerül, a weboldalon futó reklámok némi bevételt biztosítanak számunkra. Ezért arra kérjük, hogy ha tovább szeretné olvasni a híreket az oldalunkon, kapcsolja ki a reklámblokkolót.

Ennek módját az “ENGEDÉLYEZEM A REKLÁMOKAT” linkre kattintva olvashatja el.

Engedélyezem a reklámokat

Azzal, hogy nem blokkolja a reklámokat az oldalunkon, az újságírók munkáját támogatja! Köszönjük!

18+ kép

Figyelem! Felnőtt tartalom!

Kérjük, nyilatkozzon arról, hogy elmúlt-e már 18 éves.

Támogassa az ujszo.com-ot

A támogatásoknak köszönhetöen számos projektet tudtunk indítani az utóbbi években, cikkeink pedig továbbra is ingyenesen olvashatóak. Támogass minket, hogy továbbra is függetlenek maradhassunk!

Ezt olvasta már?