A buszon 15-en utaztak.
VIDEÓ: Fának csapódott az autóbusz, többen megsérültek
Fának csapódott egy autóbusz a Makranc (Mokrance) és Csécs (Čečejovce) közötti úton, a Kassa-vidéki járásban. Többen megsérültek. A környéken forgalomkorlátozás van érvényben – tájékoztatott a közösségi hálón a Kassai Kerületi Rendőrkapitányság.
„Az előzetes információk szerint körülbelül 15 ember utazott a buszon, közülük többen megsérültek” – tájékoztatott a rendőrség. Az összes mentőegység kivonult a helyszínre.
Jozef Bálint, a Kassai Tűzoltó és Mentőszolgálat (HaZZ) szóvivője úgy tájékoztatta a TASR hírügynökséget, hogy a szepsi és a kassai tűzoltók vonultak ki a helyszínre, összesen hét tűzoltó dolgozik a baleset helyszínén. 13 személy könnyebben megsérült, ketten visszautasították az orvosi ellátást. „Nyolc sérültet további ellátásra kórházba szállítottak” – tette hozzá Bálint.
Támogassa az ujszo.com-ot
A támogatásoknak köszönhetöen számos projektet tudtunk indítani az utóbbi években, cikkeink pedig továbbra is ingyenesen olvashatóak. Támogass minket, hogy továbbra is függetlenek maradhassunk!
Kérjük a kommentelőket, hogy tartózkodjanak az olyan kommentek megírásától, melyek mások személyiségi jogait sérthetik.