Hozzátartozói tanácstalanok azt illetően, mi történhetett vele.
Eltűnt egy fiatal nő – senki sem tudja, hová mehetett
A Nagyszombati Járási Rendőrkapitányság a 36 éves Veronika Lampertová felkutatása kapcsán kéri a lakosság segítségét.
A nőt utoljára július 6-án, vasárnap látták, azóta viszont teljesen elérhetetlen, ismerőseivel nem kommunikál, életjelet nem ad magáról.
Veronikának hosszú, fekete haja van, szemei barnák, fülbevalót visel. Arról, hogy legutóbb pontosan milyen ruházatot viselhetett, nincsenek információk.
A hatóságok felhívták a nyilvánosság figyelmét, amennyiben találkoztak a képen szereplő nővel, netalán tudják, hol lehet, feltétlenül tegyenek bejelentést a 158-as segélyhívón, vagy a keresőszolgálat 0940 555 959-es telefonszámán.
(ppt)
Ezt olvasta már ?
Támogassa az ujszo.com-ot
A támogatásoknak köszönhetöen számos projektet tudtunk indítani az utóbbi években, cikkeink pedig továbbra is ingyenesen olvashatóak. Támogass minket, hogy továbbra is függetlenek maradhassunk!
Kérjük a kommentelőket, hogy tartózkodjanak az olyan kommentek megírásától, melyek mások személyiségi jogait sérthetik.