Eltűnt egy 15 éves lány, sehol sem találják

eltunt szemely

A rendőrség a nyilvánossághoz fordult segítségért.

A Zsolnai Járási Rendőrkapitányság intenzíven keresi a 15 éves Šarlota Balážovát. A lány eltűnését november 10-én, hétfőn jelentették, nyomára azóta sem bukkantak.

A tinédzser világoskék, térdeinél lyukas farmernadrágot, fehér garbót, szürke kapucnis pulóvert és fekete-kék-piros színkombinációjú „Jordan” teniszcipőt viselt.

A rendőrség kéri, ha találkozott a képen látható lánnyal, illetve rendelkezik információval arról, merre lehet, tegyen bejelentést a 158-as segélyhívón, vagy tárcsázza a keresőszolgálat 0800 22 33 03-as telefonszámát.

Hozzászólások

Kérjük a kommentelőket, hogy tartózkodjanak az olyan kommentek megírásától, melyek mások személyiségi jogait sérthetik.

Kedves olvasó!

Valószínűleg reklámblokkolót használ a böngészőjében. Weboldalunkon a tartalmat ön ingyenesen olvassa, pénzt nem kérünk érte. Ám mivel minden munka pénzbe kerül, a weboldalon futó reklámok némi bevételt biztosítanak számunkra. Ezért arra kérjük, hogy ha tovább szeretné olvasni a híreket az oldalunkon, kapcsolja ki a reklámblokkolót.

Ennek módját az “ENGEDÉLYEZEM A REKLÁMOKAT” linkre kattintva olvashatja el.

Engedélyezem a reklámokat

Azzal, hogy nem blokkolja a reklámokat az oldalunkon, az újságírók munkáját támogatja! Köszönjük!

18+ kép

Figyelem! Felnőtt tartalom!

Kérjük, nyilatkozzon arról, hogy elmúlt-e már 18 éves.

Támogassa az ujszo.com-ot

A támogatásoknak köszönhetöen számos projektet tudtunk indítani az utóbbi években, cikkeink pedig továbbra is ingyenesen olvashatóak. Támogass minket, hogy továbbra is függetlenek maradhassunk!

Ezt olvasta már?