PR CIKKEK

Munkatársat keresünk üzemmérnöki pozícióba

ÚJ SZÓ ONLINE

2018. október 5. 12:49

A Mediterran Slovakia s.r.o., betoncserép gyártó vállalat, munkatársat keres üzemmérnöki pozícióba, azonnali belépéssel. A munkavégzés helye: Farkasd (Vlčany).

Feladatok:

* a gyártási folyamatok ellenőrzése, kiértékelése és fejlesztése

* minőségellenőrzés

* javaslatok kidolgozása a folyamatok hatékonyságának növelése érdekében

* szoros együttműködés a vállalat többi részlegével

Elvárásaink:

* képzettség: Műszaki egyetemi végzettség

* szlovák- és magyarnyelv-tudás aktívan szóban és írásban, középszintű angol nyelvtudás

* önállóság, rugalmasság

* jó problémamegoldó készség

Amit kínálunk:

* egyéni jutalmazás

* versenyképes jövedelem

* szakmai fejlődés, hosszú távú munkalehetőség

* fiatalos, dinamikus munkaközösség

Állás típusa: Teljes munkaidős

Fizetés: 1400 € + egyéb juttatások (a fizetés végösszege az egyéni képességektől függ)

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára is.

Szakmai önéletrajzát a következő e-mail címre várjuk: mediterranslovakia@terran.sk

Hozzászólások

Kérjük a kommentelőket, hogy tartózkodjanak az olyan kommentek megírásától, melyek mások személyiségi jogait sérthetik. Egyben felhívjuk figyelmüket, hogy a kommentekhez tartozó IP címeket a rendszer elraktározza.

Önnek ajánljuk