Gyurcsány Ferenc elbúcsúzott (VIDEÓ)

Gyurcsany Ferenc

A volt miniszterelnök a Facebook-oldalán búcsúzott el támogatóitól.

Dobrev Klára, a DK elnöke május 8-án jelentette be, hogy Gyurcsány Ferenc visszavonul minden közéleti szerepétől.

A volt miniszterelnök eddig nem kommentálta a hírt, ám most Facebook-oldalán megtörte a csendet. Videóüzenetében megerősítette, hogy Dobrev Klára kinevezése a DK élére helyes döntés volt, és teljes bizalommal támogatja őt a párt, sőt akár az ország vezetésében is.

Ezt követően röviden a politika természetéről elmélkedett. Gyurcsány Ferenc hangsúlyozta, hogy a jövőben távol tartja magát a politikától, és szabadidejében a tavaly megjelent regénye folytatására koncentrál.

Köszönöm, hogy szolgálhattam önöket, Magyarországot, a Köztársaságot!"

– zárja beszédét Gyurcsány.

(mm)

Hozzászólások

Kérjük a kommentelőket, hogy tartózkodjanak az olyan kommentek megírásától, melyek mások személyiségi jogait sérthetik.

Kedves olvasó!

Valószínűleg reklámblokkolót használ a böngészőjében. Weboldalunkon a tartalmat ön ingyenesen olvassa, pénzt nem kérünk érte. Ám mivel minden munka pénzbe kerül, a weboldalon futó reklámok némi bevételt biztosítanak számunkra. Ezért arra kérjük, hogy ha tovább szeretné olvasni a híreket az oldalunkon, kapcsolja ki a reklámblokkolót.

Ennek módját az “ENGEDÉLYEZEM A REKLÁMOKAT” linkre kattintva olvashatja el.

Engedélyezem a reklámokat

Azzal, hogy nem blokkolja a reklámokat az oldalunkon, az újságírók munkáját támogatja! Köszönjük!

18+ kép

Figyelem! Felnőtt tartalom!

Kérjük, nyilatkozzon arról, hogy elmúlt-e már 18 éves.

Támogassa az ujszo.com-ot

A támogatásoknak köszönhetöen számos projektet tudtunk indítani az utóbbi években, cikkeink pedig továbbra is ingyenesen olvashatóak. Támogass minket, hogy továbbra is függetlenek maradhassunk!

Ezt olvasta már?