úszás

2017. szeptember 30., szombat 16:09
Hongkong |

Hosszú Katinka mindhárom döntős fellépését megnyerte a rövidpályás úszó világkupa hongkongi állomásának első napján.

2017. augusztus 18., péntek 17:48
Kassa/Dover |

11 óra és 16 perc alatt úszta át szerdán az Anglia és Franciaország közötti La Manche csatornát Zuzana Jusková. A kassai nő teljesítményével országos rekordot döntött, ráadásul ő az első nő az országban, aki megtette a 36 kilométeres távot az Atlanti-óceánon.

2017. augusztus 13., vasárnap 09:48

Megdöntötték Hosszú Katinka világcsúcsát 400 méter vegyesen az úszók rövidpályás világkupa-sorozatának eindhoveni állomásán.

2017. augusztus 7., hétfő 19:34
Berlin |

Hosszú Katinka 56.51 másodperces világcsúccsal nyert 100 méter vegyesen az úszók Berlinben zajló rövidpályás világkupájának hétfői napján.

2017. július 30., vasárnap 20:30
Budapest |

Hosszú Katinka megvédte címét női 400 méteres vegyesúszásban, Verrasztó Dávid pedig a férfiak ugyanilyen számában ezüstérmet szerzett.

2017. július 30., vasárnap 19:55
Budapest |

A Bohus Richárd, Gyurta Dániel, Milák Kristóf, Kozma Dominik összeállítású csapat 3:32.13 perces országos csúccsal a hetedik helyen végzett a 4x100 méteres vegyesváltóban, a Duna Arénában rendezett úszó-világbajnokság utolsó versenyszámában vasárnap.

2017. július 30., vasárnap 18:38
Budapest |

Hosszú Katinka aranyérmet nyert 400 méter vegyesen a Duna Arénában zajló úszó-világbajnokság vasárnapi zárónapján.

2017. július 30., vasárnap 17:58
Budapest |

Verrasztó Dávid ezüstérmet szerzett 400 méter vegyesen a Duna Arénában zajló úszó-világbajnokság vasárnapi zárónapján.

2017. július 28., péntek 19:41
Budapest |
Két magyar is lesz a férfi 100 m pillangó szombat esti döntőjében a budapesti vizes-világbajnokságon. Cseh László és Milák Kristóf már pénteken is óriásit úszott.

2017. július 27., csütörtök 12:26
Budapest |

Továbbra is az a célja Gyurta Dánielnek, a 200 méteres mellúszás 2012-es olimpiai bajnokának, hogy visszatérjen a világ élvonalába.