Real Madrid

2017. november 7., kedd 08:47
Isztambul |

Nem igazán lelkesek volt klubja, a Real Madrid szurkolói Pepe szerint, aki a nyáron szerződött a török bajnok Besiktas labdarúgócsapatához.

2017. október 31., kedd 19:07
A La Liga tizedik fordulójában a Real Madrid idegenben 2–1-re kikapott a katalán Giro­nától, ami azt is jelenti, hogy a királyi gárda a Betis elleni hazai vereséget (0–1) követően újra megbotlott.

2017. október 18., szerda 10:07
Madrid |

A Real Madrid és a Tottenham Hotspur vezetőedzője is a kapusok teljesítményét emelte ki, miután a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörének harmadik fordulójában a két csapat 1-1-es döntetlent játszott kedden.

2017. szeptember 26., kedd 16:39

Hullámvölgyben a BL-győztes Real Madrid, hat forduló után már hét pont a lemaradása a spanyol bajnokságban a Barcelona mögött. Összeszedtük a kudarcok lehetséges okait.

2017. szeptember 21., csütörtök 09:09
Madrid |

A Real Madrid labdarúgócsapatának vezetőedzője szerint nyugodtnak kell maradni azután is, hogy együttese kikapott a Real Betistől, és az eddigi három hazai bajnoki mérkőzésén mindössze két pontot szerzett.

2017. szeptember 18., hétfő 07:13
Madrid |

A címvédő Real Madrid 3-1-re győzött a Real Sociedad vendégeként a spanyol labdarúgó-bajnokság negyedik fordulójában, vasárnap.

2017. szeptember 14., csütörtök 09:07
Madrid |
Beteljesült álomnak nevezte Sallai Roland, a ciprusi APOEL magyar válogatott labdarúgója, hogy pályára léphetett a Bajnokok Ligájában a Real Madrid otthonában.
2017. szeptember 11., hétfő 12:57
Madrid |

Kora délután, 13 órakor kezdődik majd december 23-án a Real Madrid és a Barcelona fővárosi mérkőzése a spanyol labdarúgó-bajnokság 17. fordulójában.

2017. augusztus 24., csütörtök 09:23
Madrid |

A Real Madrid nyerte a Santiago Bernebéu Trófeáért kiírt barátságos labdarúgó-mérkőzést.

2017. augusztus 22., kedd 19:08

Neymar távozásával Messin nagyobb a nyomás, mint korábban bármikor.