Forma-1

2017. november 12., vasárnap 18:54
Sao Paulo |

A négyszeres világbajnok Sebastian Vettel nyerte a vasárnapi Forma-1-es Brazil Nagydíjat, amelyen a negyedik vb-címét két hete bebiztosító Lewis Hamilton a boxutcából rajtolva negyedik lett.

2017. november 11., szombat 18:26
Sao Paolo |
Valtteri Bottas, a világbajnok Mercedes istálló finn pilótája nyerte a Forma-1-es Brazil Nagydíj időmérő edzését.
2017. november 11., szombat 16:29
Sao Paolo |
Fegyveresek rabolták ki a Mercedes szerelőit szállító kisbuszt, amikor pénteken este a pályáról a szállodába hajtottak.
2017. november 6., hétfő 19:36
London |

A 18. születésnapját jövő hétfőn ünneplő brit Lando Norris lesz jövőre a McLaren Forma-1-es csapat teszt- és tartalékpilótája.

2017. november 4., szombat 15:23
London |

Felipe Massa, a Williams istálló pilótája az idény végeztével befejezi pályafutását a Forma-1-ben.

2017. október 31., kedd 17:13
Párizs |

A szurkolók "igényeit" is figyelembe véve 2021-re a mostaninál megfizethetőbb, ugyanakkor zajosabb motorokat használnak majd a Forma-1-ben.

2017. október 30., hétfő 11:37
Mexikóváros |

A negyedik Forma-1-es világbajnoki címével holtversenyben az örökranglista harmadik helyére előrelépő Lewis Hamilton úgy érzi, képes még további sikerekre.

2017. október 29., vasárnap 21:56

Lewis Hamilton megszerezte negyedik világbajnoki címét a Mexikói Nagydíjon, melyet Max Verstappen nyert meg.

2017. október 28., szombat 21:22

A négyszeres világbajnok Sebastian Vettel, a Ferrari német pilótája nyerte a Forma-1-es Mexikói Nagydíj szombati időmérő edzését, így a vasárnapi futamon ő indulhat majd az élről.

2017. október 27., péntek 09:14

A McLaren versenyzői, Fernando Alonso és Stoffel Vandoorne arra számítanak, hogy motorcsere miatt megbüntetik őket, ezért a rajtrács utolsó sorából kell majd indulniuk vasárnap a Forma-1-es Mexikói Nagydíjon.