Albertville |

A magyar kézilabda-válogatott 27-25-re legyőzte az olimpiai bajnok dánokat a vb-n.

Magyarország-Dánia 27:25. Bejutott a negyeddöntőbe a magyar válogatott a franciaországi férfi kézilabda-világbajnokságon.
Rimaszombat | A napokban kísérték utolsó útjára Rimaszombatban idősebb Rák Róbertet, a helyi labdarúgás meghatározó alakját.
Manchester | A második helyen álló Tottenham Hotspur 2-2-es döntetlent játszott az ötödik Manchester City otthonában az angol labdarúgó-bajnokság 22. fordulójának szombati játéknapján.
Szarka Ákos a napokban igazolt a DAC futballcsapatától az NB I-es diósgyőri együtteshez.
Gúta | Ifjabb és idősebb diákcsapatok részvételével rendezett teremfocitornát a gútai FK, mindkét fronton a komáromiak nyertek.
Budapest | Szász Emese a harmadik helyen végzett a női párbajtőrözők barcelonai világkupaversenyén.
Pozsony | Tegnap ünnepélyes gálaműsor keretében díjazták 2016 legjobb szlovákiai kajak-kenusait. A fő egyéni kategóriát pályafutása során kilencedszer Vlček Erik nyerte meg.
Az amerikai Lindsey Vonn nyerte szombaton a női alpesi sízők lesikló világkupa-viadalát a németországi Garmisch-Partenkirchenben, karrierje 77. vk-győzelmét aratva.