Online | Sport

2017. május 29., hétfő 10:54

„Viszontlátásra az új szezonban, abban a bajnokságban, amit majd a reorganizáció ítél nekünk” – így köszönt el a helyi műsorközlő a szurkolóktól, miután a rimaszombati futballcsapat 3:2-re legyőzte a poprádiakat a II. liga keleti alsóházának utolsó fordulójában.

2017. május 29., hétfő 08:17
Tegucigalpa |

Legalább öt ember meghalt, és minimum kéttucatnyian megsérültek vasárnap a hondurasi fővárosban, Tegucigalpában, mert pánik tört ki a közép-amerikai ország labdarúgó-bajnokságának döntőjén.

2017. május 29., hétfő 07:46
Budapest |

A Szolnok szakveze- tője és játéko- sai valóra vált álom- nak nevezték, hogy az együttes a férfivízilabda Bajnokok Ligája Budapesten rendezett hatos döntőjének szombati fináléjában 10:5-re legyőzte a címvédő horvát Jug Dubrovnikot.

2017. május 28., vasárnap 18:06

Tom Dumoulin nyerte a 100. Giro d'Italia országúti kerékpáros körversenyt.

2017. május 28., vasárnap 16:42
Monte-Carlo |

A hatvanadik körben az alagút bejárata előtt Button és Pascal Wehrlein ütköztek, utóbbi autója az oldalára borulva csúszott a falnak.

2017. május 28., vasárnap 15:02
New York |

Cristiano Ronaldo a világ legjobban kereső labdarúgója az amerikai Forbes magazin friss listája szerint.

2017. május 28., vasárnap 12:56

A hírről megkérdeztük Világi Oszkár klubtulajdonost is. „Minden edzőváltással kapcsolatos információt a klub szokott kommunikálni, nem a Nemzeti Sport” – reagált megkeresésünkre a DAC tulajdonosa.

2017. május 28., vasárnap 10:01
London |

Az Arsenal nyerte a labdarúgó FA Kupát, miután a szombati, Wembley Stadionban megrendezett fináléban 2-1-re legyőzte a bajnok Chelsea-t.

2017. május 28., vasárnap 09:31
Budapest |

A Budapest Honvéd története 14. bajnoki címét szerezte meg szombaton, mivel 1-0-ra legyőzte a vendég Videotont a labdarúgó OTP Bank Liga 33., utolsó fordulójának döntővé előlépő rangadóján.

2017. május 28., vasárnap 09:16
Berlin |

A Borussia Dortmund labdarúgócsapata nyerte a Német Kupát, miután a szombati döntőben 2-1-re legyőzte az Eintracht Frankfurtot.

2017. május 28., vasárnap 08:56

A Barcelona labdarúgócsapata nyerte a spanyol Király Kupát azzal, hogy a szombat esti döntőben 3-1-re legyőzte az Alavést a madridi Vicente Calderón Stadionban.

2017. május 28., vasárnap 08:02
Párizs |

Rafael Nadal jó esélyekkel indul a 10. trófeájáért, míg a nőknél nincs igazi favorit a vasárnap kezdődő 116. francia nyílt teniszbajnokságon.

2017. május 27., szombat 19:32

Tizenhat bajnoki után megszakadt a DAC veretlenségi sorozata, a sárga-kékek 2:0-ra kaptak ki a labdarúgó Fortuna Liga 33., utolsó fordulójában.

2017. május 27., szombat 15:24
Monaco |

A Ferrarival versenyző Kimi Räikkönen nyerte a Forma-1-es Monacói Nagydíj szombati időmérő edzését, így ő rajtolhat az élről a vasárnapi futamon.

2017. május 27., szombat 13:27
Szeged |

A magyar versenyzők öt érmet, három aranyat, valamint egy-egy ezüstöt és bronzot szereztek a szombat délelőtti 1000 és 500 méteres döntőkben a Szegeden zajló kajak-kenu világkupa-versenyen.

2017. május 27., szombat 12:50

A hatodik helyen álló DAC ma (17.30) Rózsahegyen lép pályára a labdarúgó Fortuna Liga 2016/17-es idényének 33., utolsó fordulójában.

2017. május 26., péntek 10:42