2012. május 26. szombatMa: Fülöp (HU), Dušan (SK)Holnap: Hella (HU), Iveta (SK)« Küldj képeslapot!

Szlovákiából menekülő rablókat fogtak el Rétságon

Cikk küldése ismerősnekCikk nyomtatása
Salgótarján
|

Rétsági rendőrök fogták el egy szlovákiai rablás négy elkövetőjét, akik Korponáról menekültek a Nógrád megyei városba - közölte a Nógrád Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője kedden az MTI-vel.

A rablásról és arról, hogy az elkövetők autóval Magyarország területére menekültek, a besztercebányai rendőrhatóság tett bejelentést hétfőn a határ mentén működő közös kapcsolattartási szolgálati helyen - mondta Dankóné Nagy Éva.
A kiadott körözvény alapján a rétsági járőrök ismerték fel, majd ellenőrizték a járművet és utasait - tette hozzá.
A szóvivő elmondta: a négy külföldi állampolgárt, három férfit és egy nőt az európai elfogatóparancs alapján éjszaka őrizetbe vették, és a kiadatási eljárás lefolytatására a Fővárosi Bíróságra szállították.