2012. május 26. szombatMa: Fülöp (HU), Dušan (SK)Holnap: Hella (HU), Iveta (SK)« Küldj képeslapot!
Hajánál fogva rángatta le egy évvel fiatalabb barátnőjét, majd arra kényszerítette, hogy beszálljon az autójába, ahol ököllel arcon vágta.

Meg akarta ölni a barátnőjét

Cikk küldése ismerősnekCikk nyomtatása
Breznóbánya
|

Vélhetően nem járt tánciskolába a 23 éves nyitrazsámbokréti Dárius B., aki hajánál fogva rángatta le barátnőjét az autóbuszról. A fiatalember a breznóbányai járásbeli Jarabó község mellett vesztette el a fejét, és a megállóban álló járműről a hajánál fogva rángatta le egy évvel fiatalabb barátnőjét, majd arra kényszerítette, hogy beszálljon az autójába, ahol ököllel arcon vágta.

Azzal fenyegette meg, hogy kilöki az autóból, megveri és megöli. Aztán Breznóbánya felé hajtottak, ám menet közben a rendőrjárőr megállította őket. Dárius B személyes szabadság korlátozásáért nyolc évig terjedő börtönbüntetésre számíthat. (SITA)