Monaco

2017. május 27., szombat 15:24
Monaco |

A Ferrarival versenyző Kimi Räikkönen nyerte a Forma-1-es Monacói Nagydíj szombati időmérő edzését, így ő rajtolhat az élről a vasárnapi futamon.

2017. május 18., csütörtök 08:33
Monaco |

Az AS Monaco nyerte a francia labdarúgó-bajnokságot, mivel szerdán a St. Étienne ellen aratott 2-0-s győzelmével hatpontos előnyre tett szert a tavaly győztes Paris Saint-Germainnel szemben egy fordulóval a vége előtt.

2017. április 21., péntek 08:14
Monaco |

A szlovákiai székhelyű AeroMobil a Monacói Hercegségben évente megrendezésre kerülő Top Marques Monaco luxuscikkek kiállításán fedte fel csütörtökön a több mint egymillió euróba kerülő repülő autó dizájnját.

2017. március 16., csütörtök 07:24
Monaco |

Az AS Monaco és az Atlético Madrid továbbjutásával zárult szerda este a labdarúgó Bajnokok Ligájának nyolcaddöntős szakasza.

2017. február 13., hétfő 18:52
Monaco |

A visszavonult Forma-1-es világbajnok Nico Rosberg kijelentette, szívesen segít Valtteri Bottasnak, hogy minél jobban beilleszkedjen a Mercedes csapatnál.

2016. december 3., szombat 10:33
Monaco |
A kilencszeres olimpiai bajnok jamaicai Usain Bolt, valamint az etióp Almaz Ayana lett az év atlétája.
2016. augusztus 26., péntek 11:35
Monaco |

A 2018/19-es idénytől a négy legerősebb európai labdarúgó-bajnokság négy-négy biztos helyet fog kapni a Bajnokok Ligája főtábláján.

2016. augusztus 25., csütörtök 20:18
Monaco |

Monacóban kisorsolták a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportjait.

2016. augusztus 25., csütörtök 19:44
Monaco |

Cristiano Ronaldo, a Real Madrid és a portugál válogatott labdarúgója nyerte az európai szövetség (UEFA) Év játékosa-díját.

2015. augusztus 31., hétfő 16:32