Köln |

A Twitter közösségi portál használatakor az eszközhöz előszeretettel folyamodó Donald Trump amerikai elnökre is ugyanazok a szabályok vonatkoznak, mint bárki másra.

2017. augusztus 23., szerda 14:44
Köln |

Betontömböket helyeztetett a német rendőrség szerdán a kölni dóm elé azután, hogy úgy értesült: iszlám terroristák támadást terveztek Barcelonában a keresztény építészet másik remekénél, a Sagrada Famíliánál.

2017. július 31., hétfő 07:38
Köln |

Hatvanöt embert kellett kimenteni vasárnap Kölnben a Rajna fölött a levegőben rekedt lanovkából, miután egy kabin a kábeleket tartó egyik oszlopnak ütközött.

2017. június 19., hétfő 17:52
Köln |

El kellett altatni a kölni állatkert elefántcsordájának legfiatalabb tagját, egy hétnapos kisborjút.

2017. június 5., hétfő 08:18
Köln |

Világszínvonalú kézilabdából sosem elég, élje át újra a Bajnokok Ligája kölni Final Fourjának legemlékezetesebb pillanatait!

2017. június 4., vasárnap 20:20
Köln |

A macedón Vardar Szkopje nyerte a férfi kézilabda Bajnokok Ligáját, miután a kölni négyes döntő vasárnapi utolsó mérkőzésén, a fináléban 24-23-ra legyőzte a francia Paris Saint-Germaint.

KIKÜLDÖTT MUNKATÁRSUNKTÓLA bronzmeccsen kárpótolta magát a Veszprém
2017. június 4., vasárnap 19:29
Köln |

A magyar bajnok az elődöntőben egy góllal maradt alul a PSG-vel szemben, de tegnap esélyt sem adott a Barcelonának.

2017. június 4., vasárnap 17:21
Köln |

A Telekom Veszprém harmadikként zárt a férfi kézilabda Bajnokok Ligája kölni négyes döntőjében, mivel a vasárnapi bronzmérkőzésen 34-30-ra legyőzte a Barcelonát.

KIKÜLDÖTT MUNKATÁRSUNKTÓL Elmaradt a veszprémi katarzis Kölnben
2017. június 3., szombat 19:10
Köln |

Néhány másodperc van hátra a végéig, egy gól hátrányban a Veszprém, megy a bejátszás Andreas Nilssonnak – és a svéd beálló nem tudja megfogni a labdát. Ennyin múlik egy szezon.

2017. június 3., szombat 17:15
Köln |

A harmadik helyért játszhat vasárnap a Telekom Veszprém a férfi kézilabda Bajnokok Ligája kölni négyes döntőjében, miután a szombati első elődöntőben 27-26-ra kikapott a francia Paris Saint-Germaintől.