Wimbledon

2017. július 16., vasárnap 17:10
London |

Roger Federer nyolcadszor nyerte meg a wimbledoni teniszbajnokságot, miután a vasárnapi döntőben 6:3, 6:1, 6:4-re legyőzte a horvát Marin Cilicet.

2017. július 15., szombat 16:48
London |
A spanyol Garbine Muguruza nyerte meg a 131. wimbledoni teniszbajnokságot a nőknél, a döntőben 7:5, 6:0-ra legyőzte az ötszörös bajnok amerikai Venus Williamst.
2017. július 15., szombat 08:05
London |

A hétszeres bajnok Roger Federer jutott be a wimbledoni tenisztorna férfi egyes küzdelmeinek fináléjába, miután a pénteki második elődöntőben 2 óra 18 perc alatt búcsúztatta a cseh Tomas Berdychet.

2017. július 14., péntek 17:41
London |

Elsőként Marin Cilic jutott be a wimbledoni tenisztorna férfi egyes küzdelmeinek fináléjába.

2017. július 13., csütörtök 08:17
London |

Hosszabb kihagyáson gondolkozik a korábbi világelső Novak Djokovic, aki szerdán sérülés miatt adta fel negyeddöntős mérkőzését a wimbledoni tenisztornán.

2017. július 12., szerda 00:43
Wimbledon |

Folytatódik Magdaléna Rybáriková szenzációs menetelése a wimbledoni tenisztornán, a szlovák teniszező a negyeddöntőben 6:3, 6:3-ra verte a 24. kiemelt amerikai Coco Vandeweghét.

2016. július 10., vasárnap 18:24
A brit Andy Murray nyerte a wimbledoni teniszbajnokság férfiversenyének döntőjét vasárnap.

2016. július 10., vasárnap 08:12
Wimbledon |
Babos Tímea a kazah Jaroszlava Svedova oldalán 6:3, 6:4-re kikapott az amerikai Serena Williams, Venus Williams duótól a wimbledoni női páros döntőjében.

2016. július 9., szombat 17:37
London |

A világelső amerikai Serena Williams megvédte címét a wimbledoni teniszbajnokság női versenyének szombati döntőjében.

2015. július 13., hétfő 12:15
London |

Nem megfelelő öltözete miatt nem tekinthette meg a helyszínen a wimbledoni teniszbajnokság vasárnapi férfi egyes döntőjét a Forma-1-es világbajnok Lewis Hamilton.