Slovnaft Cup

2017. szeptember 13., szerda 18:32

A IV. ligás hodosi futballcsapat bejutott a labdarúgó Slovnaft Cup 32 legjobb csapata közé, miután a 3. fordulóban hazai pályán 1:0-ra legyőzte a II. ligában szereplő FK Pohronie csapatát.

2017. május 1., hétfő 18:50

A pozsonyi Slovan labdarúgócsapata nyerte a Slovnaft Cup döntőjét, amelyben 3:0-ra legyőzte a másodosztályú szakolcaiakat.

2016. november 30., szerda 20:59

Egygólos győzelmet aratott a DAC a rivális Spartak Trnava felett, így a sárga-kékek a Slovnaft Cup negyeddöntőjébe jutottak.

2015. november 4., szerda 19:04
Dunaszerdahely |

A DAC bejutott a labdarúgó Slovnaft Cup legjobb nyolc csapta közé, miután a nyolcaddöntőben hazai pályán 3:1 legyőzte az eperjesi Tatrant. Tíz perccel a vége előtt elsötétült a pálya, kiestek a reflektorok, de gyorsan folytatni lehetett a meccset.

2015. november 4., szerda 16:11

Ma délután (17.00) az eperjesieket fogadja a DAC a labdarúgó Slovnaft Cup 5. fordulójában. „Rendkívül komolyan vesszük ezt a meccset, számunkra a kupa duplán presztízskérdés, hiszen a Slovnaft a névadó szponzor.

2015. április 21., kedd 19:53
Pozsony |

Tizenegyesekkel búcsúzott a DAC a kupától, a labdarúgó Slovnaft Cup elődöntőjének visszavágóján 1:0-s senicai győzelem után az erdőhátiak tizenegyesekkel nyertek.

2015. április 21., kedd 09:59
Pozsony |

Ma (17.30) a Senica otthonában lép pályára a DAC a labdarúgó Slovnaft Cup (Szlovák Kupa) elődöntőjének visszavágóján.