Cristiano Ronaldónak, a Real Madrid sztárlabdarúgójának július 31-én kell tanúvallomást tennie az ellene indított adócsalási ügyben.

A spanyol ügyészség adócsalás vádjával pert indít José Mourinho, a Real Madrid volt, a Manchester United labdarúgócsapatának jelenlegi vezetőedzője ellen.

Florentino Perez 2021-ig marad a Real Madrid labdarúgóklubjának elnöke, miután más nem jelentkezett a posztra.

Lisszabon |

Cristiano Ronaldo elhagyná a Real Madrid labdarúgócsapatát és Spanyolországot az ellene indított adócsalási per miatt.

2017. június 6., kedd 13:05
Madrid |

Tíz idény után elhagyja a Real Madridot Pepe, a spanyol futballbajnok és Bajnokok ligája-győztes csapat portugál védője.

2017. június 6., kedd 07:44

A Real Madrid fantasztikus futballt hozó első és meglepően egyoldalú második félidő után 4–1-re legyőzte a Juventust a Bajnokok Ligája 2017-es döntőjében.

Kiküldött munkatársunktól„A Real Madrid nemzeti ügy”
2017. június 4., vasárnap 14:04
Cardiff |

A Bajnokok Ligája 25. döntőjét teljesen megérdemelten nyerte 4:1-re a Real Madrid, amelyen a Juventus sem tudott fogást találni. Helyszíni riport.

2017. június 3., szombat 22:48

A spanyol csapat 4-1-re legyőzte az olasz Juventus együttesét a Bajnokok Ligája döntőjében.

KIKÜLDÖTT MUNKATÁRSUNKTÓL Allegri és Zidane is nyugalomra int
2017. június 3., szombat 15:02

A Juventus és a Real Madrid ma este Cardiffban csap össze.

2017. június 2., péntek 13:35
Jön, jön, jön! Mindjárt itt az év futballmeccse, a Juventus–Real Madrid Bajnokok Ligája finálé. Ennek apropóján összeszedtünk a két csapat legszebb és legfontosabb góljait.