női kézilabda

2017. szeptember 13., szerda 17:53

Nem hitte volna, hogy valaha még a közös cseh–szlovák bajnokságban fog játszani, 39 évesen azonban újra a női kézilabda élvonalában szerepel Tóth Erzsébet.

2017. június 14., szerda 19:51
Pozsony |
A magyar női kézilabda-válogatott 24-24-es döntetlent játszott Szlovákiával a vb-selejtező visszavágóján, és 52-43-as összesítéssel kijutott a decemberi, németországi tornára.
Rövidesen olvashatják a helyszíni tudósítást.
2017. június 10., szombat 18:52
Debrecen |
Fél lábbal a világbajnokságon, kilencgólos magyar előny.
2016. december 8., csütörtök 07:15
Malmö |
Második mérkőzésén is kikapott a magyar női kézilabda-válogatott a svédországi Európa-bajnokságon.
2016. november 30., szerda 16:51

Pótolt járási rangadóval folytatódott a női I. kézilabdaliga: a csallóközaranyosiak játszottak a Vlahy Jenő Sportcsarnokban, és a 6. forduló mérkőzésén a vendéglátó naszvadi-ímelyi csapat győzött (29:26).

2016. október 28., péntek 19:10
Bukarest |
Harmadik mérkőzését is megnyerte a győri női kézilabda a BL-ben: a címvédő CSM Bucuresti otthonából hozta el a két pontot.
2016. február 19., péntek 21:07

A Győr hat góllal legyőzte svéd vendégét, a Sävehof csapatát a női kézilabda Bajnokok Ligája középdöntőjében, így egy fordulóval a zárás előtt őrzi második helyét csoportjában.

2016. február 15., hétfő 07:00
A Győr nagy csatában, három góllal kikapott a címvédő montenegrói Buducnost Podgorica vendégeként a női kézilabda Bajnokok Ligája középdöntőjének nyolcadik fordulójában.

2016. január 16., szombat 19:41

A Ferencváros nagyszerű játékkal legyőzte a világbajnokokkal felálló norvég Larvikot a női kézilabda Bajnokok Ligája középdöntőjének második fordulójában a budapesti Syma csarnokban, ezzel komoly lépést tett előre, hogy az első vagy a második helyen jusson tovább a negyeddöntőbe.

2015. december 15., kedd 15:07

Valahogy így lehetett a focival is. Világverő válogatott, bivalyerős klubcsapatok, sztárjátékosok, tőlünk tanul a világ.