Juventus

2017. április 21., péntek 12:25
Nyon |
A címvédő Real Madrid városi riválisával, az Atlético Madriddal, míg az AS Monaco a Juventusszal találkozik a labdarúgó Bajnokok Ligája elődöntőjében.

2017. április 20., csütörtök 07:17
Barcelona |

A Juventus rendkívül magabiztosan, 0-0-s döntetlennel őrizte meg az első mérkőzésen kiharcolt háromgólos előnyét az FC Barcelonával szemben.

2017. április 19., szerda 13:40

A világ sportlapjai a Juventus–Barcelona (3–0) Bajnokok Ligája-negyeddöntő másnapján „Dybala az új Messi!”, „Dybala túlragyogta Messit!”, „Dybala a következő Messi?” szalagcímekkel jelentek meg.

2017. április 15., szombat 17:31
Pescara |

Vendégként is biztosan győzött az éllovas Juventus az olasz labdarúgó-bajnokság 32. fordulójában.

2017. február 23., csütörtök 07:19
Porto |

A Juventus 2-0-ra győzött az FC Porto otthonában szerdán a labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjében, a párharc első mérkőzésén.

2017. január 26., csütörtök 09:09
Torino |

Patrice Evra másfél évre az Olympique Marseille labdarúgócsapatához szerződött.

2017. január 10., kedd 13:55

Félidejénél tart az olasz bajnokság, és ha csak a tabellán elfoglalt helyeket nézzük, túl sok változás nem történt az elmúlt évekhez képest.

2017. január 9., hétfő 07:41
Torino |

A Juventus hazai pályán könnyedén, 3-0-ra győzött a Bologna ellen, ezzel sorozatban 26. sikerét aratta hazai pályán az olasz labdarúgó-bajnokságban, amivel új rekordot állított fel.

2016. július 18., hétfő 10:21
London |

Visszatér a Chelsea labdarúgócsapatához Juan Cuadrado kolumbiai válogatott szélső, aki az elmúlt szezonban az olasz bajnok Juventusnál futballozott kölcsönben.

2016. június 6., hétfő 17:29

Szerződést hosszabbított Patrice Evra, a Juventus labdarúgócsapatának francia védője.