Sandro Rosellre, a Barcelona korábbi elnökére május végén törtek rá a rendőrök a Déu i Mata utcai otthonában, ahol házkutatást hajtottak végre.

2017. május 30., kedd 07:52
Barcelona |

Ernesto Valverdét nevezték ki az FC Barcelona labdarúgócsapatának vezetőedzőjévé hétfőn.

2017. május 28., vasárnap 08:56

A Barcelona labdarúgócsapata nyerte a spanyol Király Kupát azzal, hogy a szombat esti döntőben 3-1-re legyőzte az Alavést a madridi Vicente Calderón Stadionban.

2017. május 24., szerda 08:51
Barcelona |
Az Athletic Bilbaótól távozó Ernesto Valverde lehet az FC Barcelona labdarúgócsapatának az új vezetőedzője.
2017. május 23., kedd 10:39
Madrid |

A spanyol rendőrség őrizetbe vette az FC Barcelona korábbi elnökét, Sandro Rosellt, akit  pénzmosással gyanúsítanak.

2017. április 27., csütörtök 07:21
Barcelona |
A címvédő és listavezető FC Barcelona hazai pályán 7-1-re kiütötte az Osasunát a spanyol labdarúgó-bajnokság 34. fordulójának szerdai játéknapján.

2017. április 23., vasárnap 23:19
Madrid |

Hiába egyenlített a hajrában a Real Madrid, Lionel Messi utolsó másodpercekben szerzett góljával az FC Barcelona nyerte meg 3-2-re vasárnap este a spanyol labdarúgó-bajnokság csúcsrangadóját, az El Clásicót.

2017. április 20., csütörtök 07:17
Barcelona |

A Juventus rendkívül magabiztosan, 0-0-s döntetlennel őrizte meg az első mérkőzésen kiharcolt háromgólos előnyét az FC Barcelonával szemben.

2017. április 9., vasárnap 08:06
Malaga |

A címvédő FC Barcelona 2-0-ra kikapott a Málaga otthonában a spanyol labdarúgó-bajnokság 31. fordulójának szombati játéknapján.

2017. március 17., péntek 17:52
Barcelona |

A csapatkapitány Andres Iniesta, valamint Ivan Rakitic és Gerard Piqué is azt szeretné, ha a jelenlegi másodedző, Juan Carlos Unzué lenne a nyáron távozó vezetőedző, Luis Enrique utódja a Barcelona labdarúgócsapatánál.