Az FC DAC 2:1-re legyőzte az FC ViOn Aranyosmarótot a Fortuna Liga 30. fordulójában.

Csallóközcsütörtök |
A 14 éves a csallóközcsütörtöki Feketevízi Tímea a somorjai STK és a DAC után a győri ETO-ban folytatja.

2017. április 27., csütörtök 20:02
Dunaszerdahely |
Pačinda fejesgóljával 1:0-ra nyert a DAC a Senica ellen és már 13 meccs óta veretlen a ligában.
2017. április 27., csütörtök 12:45

Öt nap után újra Fortuna ligás meccs lesz a DAC Arénában, a sárga-kék együttes ma (18.00) a kilencedik helyen álló Senicát fogadja. A dunaszerdahelyiek még versenyben vannak az Európa Liga-szereplést biztosító harmadik helyért.

2017. április 22., szombat 13:49

A hetedik helyen álló DAC ma (19.00) a nyolcadik nagymihályi együttest fogadja a labdarúgó Fortuna Liga 28. fordulójában.

2017. április 10., hétfő 12:24
Dunbaszerdahely |
Egyelőre nyolc szurkoló ellen indított eljárást a rendőrség a szombati DAC-Slovan meccsen történtek miatt, közülük négy magyar állampolgár.
2017. március 19., vasárnap 17:27

Nem esett gól a DAC-Trnava összecsapáson, a labdarúgó Fortuna Liga 24. fordulójának kerületi rangadóján. Nem volt egy külösebben színvonalas mérkőzés, a DAC viszont már kilenc bajnoki óta veretlen.

2017. március 11., szombat 18:49

Döntetlennel végződött a DAC – Zsolna rangadó, vesztes állásból mentett pontot László Csaba legénysége.

2017. március 11., szombat 11:43

Ma (16.30) a listavezető zsolnai csapatot fogadja a hetedik helyen álló DAC a labdarúgó Fortuna Liga 23. fordulójában. Mindkét együttes feledtetni akarja a hétközi kupafiaskót, amikor II. ligás gárdáktól szenvedtek vereséget (DAC–Poprad 0:1, Skalica–Žilina 3:2).

2017. március 7., kedd 09:57

A DAC ma (18.00) a II. ligás poprádi együttest fogadja a labdarúgó Slovnaft Cup (Szlovák Kupa) negyeddöntőjében.