BL

2017. június 21., szerda 09:39
Nyon |
Az osztrák Red Bull Salzburg és a német RB Leipzig is indulhat a labdarúgó Bajnokok Ligájában az európai szövetség (UEFA) döntése értelmében.
Kiküldött munkatársunktól„A Real Madrid nemzeti ügy”
2017. június 4., vasárnap 14:04
Cardiff |

A Bajnokok Ligája 25. döntőjét teljesen megérdemelten nyerte 4:1-re a Real Madrid, amelyen a Juventus sem tudott fogást találni. Helyszíni riport.

2017. június 4., vasárnap 13:25
Cardiff |

A kétgólos Ronaldo örömittasan, Zinedine Zidane vezetőedző szerényen nyilatkozott, miután a Real Madrid megvédte címét a labdarúgó Bajnokok Ligájában: a spanyol csapat a szombati döntőben Cardiffban 4-1-re legyőzte a Juventust.

2017. június 4., vasárnap 09:30
Torino |

Pánik tört ki szombat este egy torinói téren, ahol futballszurkolók óriáskivetítőn nézték a labdarúgó Bajnokok Ligája döntőjét; a lökdösődésben mintegy ezren sérültek meg.

2017. június 1., csütörtök 19:34
Cardiff |
Továbbra sem vezetik be a videóbírót a labdarúgó Bajnokok Ligájában – jelentette be Aleksander Ceferin, az európai szövetség (UEFA) elnöke.
2017. május 10., szerda 07:03
Torino |

Idegenbeli sikere után kedden hazai pályán 2-1-re nyert a Juventus az AS Monaco ellen a labdarúgó Bajnokok Ligája elődöntőjében, így kettős győzelemmel, 4-1-es összesítéssel jutott a fináléba.

2017. május 9., kedd 17:42

Kétgólos hátrányt kellene ledolgoznia Torinóban a Monacónak a Juventus elleni mai (20.45) visszavágón a labdarúgó Bajnokok Ligája elődöntőjében.

2017. május 4., csütörtök 17:16

A Real Madrid után a Juventus is hatalmas lépést tett a BL-döntő felé.

2017. május 3., szerda 13:24

Az AS Monaco és a Juventus is nehéz párharcra számít a labdarúgó Bajnokok Ligája mai (20.45) elődöntőjében.

2017. május 3., szerda 07:09
Madrid |

A Real Madrid hazai pályán háromgólos győzelmet aratott városi riválisa, az Atlético felett a labdarúgó Bajnokok Ligája elődöntőjének első, keddi felvonásán.