2017. március 25., szombat 19:08
Hoffenheim |
A német labdarúgó-válogatott középhátvédje, Niklas Süle egy interjúban elárulta, hogy édesapja révén magyar származású.
2017. március 20., hétfő 17:47

A Bayern München ellen szerepelt először a Bundesligában Bénes László. A Borussia Mönchengladbach 19 éves középpályása első német bajnokija után Thiago Alcantarával cserélt mezt.

2017. február 8., szerda 17:52
München |

A Bayern München labdarúgócsapatának vezetőségét meglepte, hogy Philipp Lahm bejelentette: az idény végén befejezi aktív pályafutását.

2017. január 4., szerda 14:19
München |

Ha Uli Hoenessen, a Bayern München elnökén múlik, akkor hamarosan ismét a német lesz a fő nyelv a labdarúgócsapat öltözőjében.

2016. november 27., vasárnap 13:22
München |

Egy évvel meghosszabbította szerződését Franck Ribéry, a Bayern München francia labdarúgója.

2016. november 4., péntek 17:25
Budapest |

Óceáni hulladékból gyártott mezeket kapott a Bayern München és a Real Madrid labdarúgócsapata.

2016. augusztus 23., kedd 19:13
München |

Sorozatban ötödik, összességében 27. bajnoki címére készül a Bayern München labdarúgócsapata, de Carlo Ancelottitól ennél is többet várnak a müncheni klub vezetői.

2016. június 6., hétfő 17:16

A bajnok Bayern Münchentől a Borussia Dortmund labdarúgóklubhoz szerződött Sebastian Rode.

2016. május 22., vasárnap 08:20
Berlin |

A Bayern München nyerte a labdarúgó Német Kupát, mivel a szombat esti berlini döntőben büntetőkkel legyőzte a Borussia Dortmundot.

2016. május 7., szombat 17:50
Ingolstadt |

Megvédte címét a Bayern München a német labdarúgó-bajnokságban, ugyanis szombaton, a 33. fordulóban 2-1-re nyert az Ingolstadt otthonában.