2017. június 7., szerda 17:17
Nyon |

Két év múlva Bakuban vagy Madridban lehet a labdarúgó Bajnokok Ligája döntője.

2017. június 6., kedd 07:44

A Real Madrid fantasztikus futballt hozó első és meglepően egyoldalú második félidő után 4–1-re legyőzte a Juventust a Bajnokok Ligája 2017-es döntőjében.

2017. június 3., szombat 22:48

A spanyol csapat 4-1-re legyőzte az olasz Juventus együttesét a Bajnokok Ligája döntőjében.

KIKÜLDÖTT MUNKATÁRSUNKTÓL Allegri és Zidane is nyugalomra int
2017. június 3., szombat 15:02

A Juventus és a Real Madrid ma este Cardiffban csap össze.

2017. május 11., csütörtök 07:22
Madrid |

A Juventus keddi sikere után szerdán a címvédő Real Madrid jutott a labdarúgó Bajnokok Ligája június 3-án, Cardiffban sorra kerülő fináléjába.

2017. május 10., szerda 18:10

A Juventus hazai pályán is legyőzte a Monacót, és kettős győzelemmel biztosította helyét a labdarúgó Bajnokok Ligája döntőjében.

2017. május 4., csütörtök 10:26
Monte-Carlo |

A kétgólos Gonzalo Higuaín mellett mindkét edző a Juventus veterán kapusát, Gianluigi Buffont dicsérte, miután a torinóiak 2-0-ra nyertek szerdán Monacóban a labdarúgó Bajnokok Ligája elődöntőjének első mérkőzésén.

2017. május 4., csütörtök 07:20

A Juventus Gonzalo Higuaín duplájával 2-0-ra nyert a Monaco otthonában a labdarúgó Bajnokok Ligája elődöntőjének szerdai első felvonásán, így óriási lépést tett a fináléba jutás felé.

2017. május 3., szerda 15:49

Nem mondhatni, hogy az Atlético Madridnak túl sok szerencsét hoznának a Real Madrid elleni mérkőzések a labdarúgó Bajnokok Ligájában.

2017. április 21., péntek 12:25
Nyon |
A címvédő Real Madrid városi riválisával, az Atlético Madriddal, míg az AS Monaco a Juventusszal találkozik a labdarúgó Bajnokok Ligája elődöntőjében.