Atletico Madrid

2017. július 5., szerda 19:28
Madrid |

Theo Hernandez révén a Bajnokok Ligája-győztes Real Madrid 17 év után először igazolt labdarúgót a városi rivális Atléticótól.

2017. május 11., csütörtök 07:22
Madrid |

A Juventus keddi sikere után szerdán a címvédő Real Madrid jutott a labdarúgó Bajnokok Ligája június 3-án, Cardiffban sorra kerülő fináléjába.

2017. május 10., szerda 13:54

A ma esti (20.45) madridi derbivel, az Atlético Madrid és a Real Madrid Bajnokok Ligája-elődöntőjének visszavágójával búcsúzik az európai kupaporondtól az Atlético legendás otthona, a Vicente Calderón Stadion.

2017. május 2., kedd 12:35

A címvédő Real Madrid és városi riválisa, az Atlético párharcának első mérkőzésével ma este (20.45) megkezdődik a labdarúgó Bajnokok Ligája elődöntője. Megismétlődik a tavalyi milánói finálé, amelyet tizenegyesekkel a királyi gárda nyert meg.

2017. május 1., hétfő 16:32
Madrid |

Az Atlético Madrid két évvel meghosszabbította Lucas Hernández szerződését, a 21 esztendős labdarúgó 2022-ig kötelezte el magát a Bajnokok Ligája-elődöntős klubhoz.

2017. április 21., péntek 12:25
Nyon |
A címvédő Real Madrid városi riválisával, az Atlético Madriddal, míg az AS Monaco a Juventusszal találkozik a labdarúgó Bajnokok Ligája elődöntőjében.

2017. április 19., szerda 07:22
Egy lesgól és egy jogtalan kiállítás – ez is kellett a Real továbbjutásához.
2017. április 7., péntek 17:39
Madrid |

Elrabolták az Atlético Madrid labdarúgója, Koke 70 ezer euró értékű karóráját.

2016. szeptember 26., hétfő 13:43
Madrid |

Fél évre harcképtelenné vált Augusto Fernandez, az idén Bajnokok Ligája-döntős Atlético Madrid argentin labdarúgója.

2016. szeptember 10., szombat 15:50
Vigo |

Négygólos győzelmet aratott az Atlético Madrid a Celta Vigo otthonában a spanyol labdarúgó-bajnokság harmadik fordulójának szombati játéknapján.